Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim

Depend®'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var? Yandaki e-posta formunu doldurun veya doğrudan bizi arayın. Adınız,adresiniz veya telefon numaranız kimseyle paylaşılmayacaktır. Müşteri hizmetleri uzmanlarından oluşan ekibimiz, mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

8-12 saat genellikle ürünlerimizi giymenizi tavsiye ettiğimiz maksimum süredir. Ayrıca kişisel ihtiyaca bağlı olarak daha sık değiştirilmesi gerekebilir.

Hangi koruma biçiminin size en uygun olduğunu öğrenmek için kısa bir İdrar Kaçırma Ürünü Testi yaparak hem beden hem emicilik bakımından en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Ürünlerimize fiziksel olarak magağazalardan veya çevrimiçi olarak Satın Al sayfasından ulaşabilirsiniz.
* zorunlu alandır
* İletişim Nedeni
*İsim
* Soyisim
*Email
Cep Telefonu
*Nasıl yardımcı olabiliriz?
Adres
Verdiğiniz detaylar, size yanıt vermek ve yardımcı olabilmemiz için gereklidir.
Sokak
İlçe
İl
Posta Kodu
Ürün Hakkında
*Ürün
*UPC/EAN kodu
Lot Numarası / Üretim Kodu
*20 yaşından daha büyük olduğumu onaylıyorum.Kimberly-Clark'ın gizlilik politikası ve şartlar&koşullarının tümünü detaylı bir şekilde okuduğumu ve anladığımı onaylıyorum.
Eğer 13 yaşın altındaysanız, lütfen ebeveynleriniz veya yasal vasiniz size ait sorularınızı veya yorumlarınızı bize iletsin. Ne yazık ki , 13 yaşın altındaki kişilerden bilgi toplamamıza veya gönderilen mesajlara yanıt vermemize izin verilmemektedir.